• Новак
SATINIOR 2-Дупка Плетени Целосна Лицето Маска Ски Вратот Gaiter, Зима Balaclava Топло Поврзана Beanie за Надворешна Спорт

SATINIOR 2-Дупка Плетени Целосна Лицето Маска Ски Вратот Gaiter, Зима Balaclava Топло Поврзана Beanie за Надворешна

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : full лицето маска е мек и еластичен без преку тесна чувство, погодна за активности на отворено; Забелешка : различни монитори може да имаат мала боја разлика.Меки и удобни ткаенини : на плетени ски маска е направена од добар квалитет полиестер , удобно и практично да се заштити лицето, вратот и ушите.100% Полиестер.Корисен додаток : На плетени лицето маска може да се задржи вашата вратот топло со проширена должина за подобро ветер и студ заштита.Спецификација : Материјал : полиестер 2 Големини за вашиот избор : возрасни големина и деца големина, Боја : црна, сива, морнарица, зелена, вино боја, сина, бела, сина, кафе боја и така натаму Количина : 1 парче Пакет вклучува : 1 x Целосна лицето маска.Топло забелешки : 1. Ве молиме проверете бојата пред да го купат.Таа е погодна за многу активности како што се скијање, сноубординг, мотоциклизам, велосипедизам, макбаскет, backpacking и други активности на отворено.Ова е лицето маска дека е прекрасна комплимент за надворешен изглед кој е направен да му се спротивстават на немилосрдните студени температури.Топло лицето маска : ова плетени лицето маска е корисен додаток за да се задржи целата своја глава и се соочуваат со потоплите во студена зима. Можете да ја мијат со машини, но ве молиме да се стави во торба за перење за да се спречи ликвидација и деформација.

Спецификацијата

Material:
polyester
2 Sizes for your choice:
adults size and kids size
Color:
black, grey, navy green, wine-colored, blue, white, navy blue, coffee color and so on
Quantity:
1 piece
Package includes:
1 x Full face cover :

Со стоката дадена додека купуваат