• Новак
4Pcs Мода Цвет Лицето Маска Перат Обновливи Црвена Роза Устата Покрие Прилагодливи Лице Bandana за Жени, Возрасни лица со 10 Филтри

4Pcs Мода Цвет Лицето Маска Перат Обновливи Црвена Роза Устата Покрие Прилагодливи Лице Bandana за Жени, Возрасни

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ако Сте Во Потрага За Празник, Роденден Или Годишнина Подарок За Некого, Нашата Едноставна, Но Стилски Црвена Роза Лице Устата Маска Ќе Биде Најдобар Избор!Оди И да Добијат Во Нашата Продавница СЕГА!. Отворете Ја Маската И Да Внесете Филтер.Тоа е идеален придружник за секојдневно го користи кога ќе одиме во парк, продавница во трговскиот центар, уживајте во темата партија и други активности; Совршен за велосипедисти, љубители на планинарењето, отворено спорт, забава, фестивал, Божиќ, новогодишната ноќ, Денот на Вљубените, итн. Ве Молиме Да Се Мијат Маска Пред Првата Употреба За Доброто На Подобро Искористување Искуство.Тока затворање.Декоративни Цвеќиња Лицето Маска Идеален Подароци : Нашите сопствени модни цвет цвет лицето shield е и убава и практична, голем фестивал подарок за семејството, љубовници, пријатели и некој што го сакаш. Премиум Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер, Обновливи Совршен За Секојдневна Употреба На Целата Година.ОВА Е WHELAYE ПЕРСОНАЛНИТЕ ЛИЦЕТО МАСКА ПРОДАВНИЦА~За Нас : 1. Прилагодете Го Токи На Двете Страни На Маска За Да Ја Најдобра Позиција. Употреба : Не Само Да Се Заштити Од Прашина, Пепел, Ветрот И Чад, Но, Исто Така, Го Задржи Вашето Лице Топло Во Зима.100% Полиестер. Прилагодување На Носот Клип За Да Се Вклопи Во Вашиот Нос.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат