• Новак
Црна Девојка Магија Лицето Маска за Мажи со Прилагодливи Уво Циклуси Жените Дише Вратот Gaiter

Црна Девојка Магија Лицето Маска за Мажи со Прилагодливи Уво Циклуси Жените Дише Вратот Gaiter

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Уво Јамка затворање.Изработени Од 100% Полиестер, Удобни, Меки.Интересни Графички Дизајн, Прилагодлив Флексибилни Earloops.Дише, Трајни, Еднократно, Перат И Брзо Се Суши.Лесно Да Се Носат, Совршено Ги Покрива Вашиот Нос, Уста И Лице.Една Големина Одговара За Сите Луѓе.Она Што Го Сакате Со Вашата Облека, Така Е Многу Погоден За Секојдневна Маскирна.Апсолутно Интимни Подарок, Им Даде На Вашиот Омилен Човек На Божиќ, Денот На Благодарноста, За Нова Година, За Роденден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат