• Новак
Универзитетот на Синсинати, Маска, Ripstop Заштитно Лице Shield, Прилагодлив Устата Покритие за Мажи Жени

Универзитетот на Синсинати, Маска, Ripstop Заштитно Лице Shield, Прилагодлив Устата Покритие за Мажи Жени

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Тока затворање.Добар Материјал : 100% Полиестер Влакно, Мека И Дише, Перат, Еднократно.Совршен Дизајн : Целосна Рамка За Печатење, Еден Двострано Печатење, Убава И Великодушни.Опремени Со М-Во Облик На Нос Клип, Која Може Да Се Прилагоди Според Висината На Мостот На Носот За Ефикасна Заштита.Прилагодливи Уво Рака На : Тока Може Да Се Прилагоди Во Тесно, И Неговата Должина Може Да Се Менува Во Зависност Од Вашите Лицето Контури За Да Се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По Отстранување.Повеќе Функции : Тоа Може Да Го Безбедно И Ефикасно Спречување Прашина, Ветер, Дожд, Возило Издувни Гасови, И Пасивен Чад Од Внесување На Носот И Устата.И Ефективно Спречување На Инфекции Во Јавни Или Преполн Места.Применливи Сценарија : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Кога Ќе Излегувам,Ќе Не Дишат Премногу Нечистотија Со Носење На Маски.Погоден За Велосипедизам,Кампување,Работи,Патувања,Качување И Секојдневна Употреба.Вашето Здравје Е Непроценлива, И Идеална За Градинарство,Патуваат,Трчање,Планинарење,Спортски И Така Натаму.Идеален За Да Се Спречи Прашина,Смог,Индустриски Прашина,Од Втора Рака Чад,Декорација Мирис И Така Натаму.100% Полиестер Маска за Лице Маски Можат да Се Филтрираат Според Сите Е Лице Тип,Така Што Лицето И Носот се Вклопуваат повнимателно.Прилагодливи Еластична Уво Циклуси Погодна За Возрасни,Мажи,Жени Тинејџер.Миење На Рацете Се Препорачува.Не Кајгана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обновливи Јин Јанг Знаме Комбинација на Америка и Луксембург Лицето Маска Возрасни Унисекс Перат Дише Лицето

100% Полиестер.Висок Квалитет Material Made Од 100 % Полиестер, Супер Меки И Дише, Ќе Не Тријте Го Лицето.Маски Е Ек�

DEN 333.12