• Новак
Вратот Gaiter Лицето Маска Gator Уво Циклуси Филтер Мажи Жени Earloop Bandana Balaclava Покрие Шамија За Покривање

Вратот Gaiter Лицето Маска Gator Уво Циклуси Филтер Мажи Жени Earloop Bandana Balaclava Покрие Шамија За Покривање

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Голема Заштита - Ова вратот маска ќе го заштити вашето лице и врат од ветрот, песок, сонце ув и комарците.Совршена за трчање, велосипед и кампување.Никогаш не Smothery - ткаенина од овој вратот gaiter лицето маска е еластична, мека и дише.Можете да дишеме слободно, никогаш не smothery.Никогаш не се Лизга - увото циклуси ќе се задржи овој вратот gator лицето маска од на лизгање, дури и ако вежбате енергично, како што се трчање и возење велосипед.Одговара на Повеќето Луѓе, Од еластична ткаенина може да се протегала максимално.Ова лице gaiter маска може да се вклопат повеќето луѓе главата, погоден за мажите и жените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат