• Новак
Вратот Потоплите Gaiter, Поларните Руно Ски Лицето Маска, Маска за Зимските Студени Временски услови & Задржи Топло 2 парчиња

Вратот Потоплите Gaiter, Поларните Руно Ски Лицето Маска, Маска за Зимските Студени Временски услови & Задржи

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

"Квалитетот на прво место, клиенти основно" е QINGLONGLIN е услуга начело.ако имате било какви прашања, ве молиме да стапите во контакт со нас и нејзините нашите задоволство да ви обезбеди најдобра услуга и професионален одговори.НОВИОТ СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Катјонската ткаенина, флексибилни, заклучување на температура, windproof, имајте што повеќе потоплите кога ќе го носат во ладно време, дише.КВАЛИТЕТ на ВРАТОТ ПОТОПЛИТЕ : Ние производство на сите производи од нашата фабрика со напредни машини, сите производи ќе бидат тестирани неколку пати пред продавање, без кавга, не се грижите за губење.Поларните Руно.НАПРЕДНИ ШИЕЊЕ : Четири игли шест конци, потрајни, нема да рипувате лесно.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Кога ќе скијање, сноубординг во зима, користете ја како лицето маска, подолго дизајн може да го задржи вашето лице и врат топло.Ние сме целосно опсесивно за квалитетот на производите и да се фокусира на подобрување на нашите клиенти шопинг искуство - Или на оригиналниот дизајн или квалитетот на производот е добро примени во глобалниот пазар.Исто така, можете да го користите додека скијање, уметничко лизгање, јава, качување во ладно време.Го користите подолго време.Добар Квалитет Material Made на поларните руно, тоа е супер удобно, лесни, windproof и да се задржи топло.беше воспоставена во 2008 година.Мултифункционален Features This вратот потопол е добро за сите видови на активности на отворено и во затворено активности, секојдневно ги користат, па дури и костими!За QINGLONGLINQINGLONGLIN Облека Co.Тешко е да избледи и pilling.Уникатен Design Original дизајн од професионален дизајн тим.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обновливи Јин Јанг Знаме Комбинација на Америка и Луксембург Лицето Маска Возрасни Унисекс Перат Дише Лицето

100% Полиестер.Висок Квалитет Material Made Од 100 % Полиестер, Супер Меки И Дише, Ќе Не Тријте Го Лицето.Маски Е Ек�

DEN 333.12