• Новак
Bandanas за Лице Шамија Маска Уво Циклуси Лице Balaclava за Заштита,Вратот Gaiters за Жените и Мажите 1Pcs

Bandanas за Лице Шамија Маска Уво Циклуси Лице Balaclava за Заштита,Вратот Gaiters за Жените и Мажите 1Pcs

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да им даде на овие унисекс Божиќ лице bandanas на вашите пријатели, семејства, roommates, соученици и колеги, соработници или другите се грижи за тебе како Божиќ или роденденски подарок, практична функција и новина дизајн ќе навиваат за нив кога тие ги добиваат.Пакет : 1 BUC.Карактеристики и Функција : Висока Еластичност,Светлина и Дише,Sofi,Инсекти-Доказ.Лицето маска bandana карактеристики на еластичен материјал кој одговара на жени, мажи.Не е лесно да се лизга и да ви се загрее : .Експрес ти е гајле : .Облечен прилики : .Облечен прилики : .Се водат & Удобност bandana Лицето се Покрива со Уво Циклуси/Закачалки : .Микрофибер.18 оз ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Лицето маска bandana карактеристики супер еластичен материјал кој одговара на мажи, жени, јуниори.Овие мулти-функционални вратот gaiters може да се носи и за формални и неформални прилики, како што е возење велосипед, мотоцикл, риболов, трчање, велосипедизам, јога, пешачење, одење, лов, качување и повеќе, тоа е лесно да се стави на и надвор, што не служи само како украс, но, исто така, обезбедува убав заштита за вас.На Божиќ се соочуваат со шамија доаѓа со уво јамка дизајн, кој може да собере повеќе удобно и да останете во место без тенденција лесно.Висок Квалитет : Изработени од 100% Супер меки микрофибер полиестер дека е дише, многу еластичен и одговара на повеќето глава големини да се задржи удобен без разлика што ќе се прави.Се водат & Удобност bandana Лицето се Покрива со Уво Циклуси/Закачалки : .Повеќе Активности : Музички Фестивали, Концерти, Велосипедизам, Гробови, Макбаскет, Пешачење, Јога, Вежбање, Двор Работа, Јава, Риболов, возење Велосипед, Мотоцикл, Мотокрос, АТВ Велосипед, Трчање, Лов, Планинарење, Качување, Кампување, Тактички, Макбаскет.Не е лесно да се лизга и да ви се загрее : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат