• Новак
Bandanas за Лице Шамија Маска Уво Циклуси Лице Balaclava за Заштита,Вратот Gaiters за Жените и Мажите 1Pcs

Bandanas за Лице Шамија Маска Уво Циклуси Лице Balaclava за Заштита,Вратот Gaiters за Жените и Мажите 1Pcs

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Микрофибер,Полиестер.Повеќе Активности : Музички Фестивали, Концерти, Велосипедизам, Гробови, Макбаскет, Пешачење, Јога, Вежбање, Двор Работа, Јава, Риболов, возење Велосипед, Мотоцикл, Мотокрос, АТВ Велосипед, Трчање, Лов, Планинарење, Качување, Кампување, Тактички, Макбаскет.Можете да им даде на овие унисекс Божиќ лице bandanas на вашите пријатели, семејства, roommates, соученици и колеги, соработници или другите се грижи за тебе како Божиќ или роденденски подарок, практична функција и новина дизајн ќе навиваат за нив кога тие ги добиваат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лицето Шамија Bandana со Уво Циклуси : Висок растеглив Balaclava за обемот на главата е околу 21.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.25 инчен-25inch; Тежина : 33.Облечен прилики : .Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Флексибилност, издржливост, уво циклуси го задржува bandana во место и не слајд.Пакет : 1 BUC.Експрес ти е гајле : .Облечен прилики : .Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лицето маска bandana карактеристики на еластичен материјал кој одговара на жени, мажи.Печати на враќање превозот етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат