• Новак
Лицето Маска за Возрасни со Филтри Џеб Перат Reusablefor Жените и Мажите

Лицето Маска за Возрасни со Филтри Џеб Перат Reusablefor Жените и Мажите

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Прилагодливи затворање. 【Големина】7.5"L×5.9"W(19cm x 15cm).Се вклопат за повеќето луѓе. 【Материјал】100% Полиестер, тоа е мека, дише,еднократно.Опремени активиран јаглерод филтри за да се заштити вашето здравје. 【Дизајн】Со метални носот жици, прилагодлив еластична ремени.Овие јин јанг маски може да се прошири и маска од вашиот нос да брадата. 【Шема】моделот е јасна и печатење позиција е точна.Ние веруваме дека оваа yinyang лицето маска е идеален избор за да го направите што повеќе здрави и се погледне повеќе модерни. 【Услуга】Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви одговори и да го реши проблемот во рок од 24 часа.Јас сум почестен да ви послужи, ви благодариме за купувањето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат