• Новак
Обновливи Јин Јанг Знаме Комбинација на Америка и Луксембург Лицето Маска Возрасни Унисекс Перат Дише Лицето Маска Црна

Обновливи Јин Јанг Знаме Комбинација на Америка и Луксембург Лицето Маска Возрасни Унисекс Перат Дише Лицето

DEN 333.12

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Висок Квалитет Material Made Од 100 % Полиестер, Супер Меки И Дише, Ќе Не Тријте Го Лицето.Маски Е Еко-Пријателски И Економски Бидејќи Тоа Може Да Биде Испран Постојано.Совршен Подарок Ова Може да Биде Добар Избор за Подарок За Вашето Семејство, Пријатели, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста И Други Значајни Денови.Повеќе Апликации, Нашите Лесни Крпа Маски Се Погодни За Велосипедизам, Трчање, Референци, Патува,Автобус, Метро.Качување Супер Удобно За Секојдневна Употреба.Ни Внимание На Потребите На Клиентите И Предлози, Доколку Постои Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време, Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро.Јин Јанг Знаме Комбинација на Америка и Луксембург се Соочуваат Mask1.На Ткаенина Ткаенина Е Многу Мека Со Свилен Чувствуваат,Долго Време Облечен Нема Да Се Чувствуваат Заостанато.2.Моделот Е Многу Убава И Модерен.3d Печатење Изгледа Како Прилагодено Дизајн.3.Перат И Еднократно.Тоа Може Да Се Замени Повеќе Пати За Еден Период На Време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат