• Новак
Мека туш сунѓерот SPL 1928 година

Мека туш сунѓерот SPL 1928 година

DEN 607.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бања.совршена чистота и светли изглед.удобно форма.ексфолиране ефект.не нула или оштетување на кожата.На мека и полна бања сунѓери работат до голема пенливата со било туш гел или сапун за да им помогне на вас Нежно Exfoliates Кожата & Чисти Порите на Кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат