• Новак
Жените Краток Ракав Цврст V Деколте Врвот Работа Lsolation Облека Униформа Врвот Домот Јакна Блузи Џемпер WWUS21090817

Жените Краток Ракав Цврст V Деколте Врвот Работа Lsolation Облека Униформа Врвот Домот Јакна Блузи Џемпер WWUS21090817

DEN 276.48

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.цвет жените јакна со качулка на жените јакна црвено жените јакна розова жените јакна жените јакна жените јакна топлина жените јакни царинење жените јакна вода доказ жените јакна руно жените јакна жените јакна жените јакна 3 кај жените јакна жените јакна долго жените јакна жените јакна жените јакна жените јакна правец на прекинувач жените јакна царинење жените јакна бели жени јакни палто мода жените јакни палто мода жените јакни мода палто со џебови.жените јакни палто мода плус големина жените јакна лесни жени јакна лесни жени јакна лесни обичните жени јакна лесни летни жените јакна лесни памук жените јакна лесни повик отворен фронт на жените јакна лесни жан жените јакна лесни опремени жените јакна лесни плус големина жените јакна лесни правец на прекинувач жените јакна лесни кожа.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.Оваа дажба на материјали е дадена и е флексибилна и со смирувачки карактер, не е премногу тешка, но издржливи.Се надеваме дека секоја дама може да уживаат во пријатна и удобна. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Цврсто Дрво Педалата Двојна Врата Бања Кабинет Складирање Кабинет Складирање Рек Бела Облека Складирање

Високо квалитетен материјал : направен од particleboard паста triamine, силни и издржливи структура.Подобра орган�

DEN 424.80