• Новак
Сојузничките Месинг PRBP-1PT/22-GAL Престиж Кралска Збирка Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Галерија Стаклена Полица, Масло Протри Бронза

Сојузничките Месинг PRBP-1PT/22-GAL Престиж Кралска Збирка Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Галерија Стаклена

DEN 4527.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Паметен дизајн вклучува интегриран хартиена крпа држачот.Стакло димензија 22-во x 5-во.Направени за да се приспособат на голем и редовни големина ролни.Галерија железнички дизајниран да ги чувате вашите предмети во место.Се зголеми просторот и ефикасноста со оваа прекрасна стаклена полица и хартиена крпа носителот комбинација.Галерија железнички ќе го задржи вашето предмети се обезбеди додека интегрирани хартиена крпа носителот овозможува креативен простор за вашиот тек.Направени од цврст месинг и зацврстен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Полица Бања Организатор Ѕид Монтирани Не-Дупчење Лепило Полица за Складирање Полица Домаќинство Складирање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ â€" Тоа е направено на премиум материјал, безбедно, цврсти и издржливи.ЛЕСНО ДА се ИНСТ

DEN 328.56