• Новак
Сојузничките Месинг CC-5-16-IRW Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Тројно Дрво Полица, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг CC-5-16-IRW Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Тројно Дрво Полица, Полиран Месинг

DEN 7980.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Прекрасни кристали акценти се направи оваа точка искра.Полицата е направен од најдобрите тврдо материјали.Дрво димензии 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Удар Слободни Лепак Кула Закачалка Ограда се поврземе

Големина на : 1 слој = 40 / 50 / 60x135x205mm; 2 слоеви = 40 / 50 / 60x135x480mm (должина x ширина x висина).Чување полиците, кошни

DEN 1894.32