• Новак
Бања Полица Бања Полица, Wallmounted Туш Кабина, Кујна Триаголник Кошница, Едноставна Инсталација, Балкон Тоалет Складирање Багажник, D-J

Бања Полица Бања Полица, Wallmounted Туш Кабина, Кујна Триаголник Кошница, Едноставна Инсталација, Балкон Тоалет

DEN 1384.80

Достапност
Достапно за нарачка

⋆ [Делокруг на примена] Широк спектар на употреба, може да се инсталира во бањи, кујни, туш кабини и на други места. ⋆ [Силна loadbearing капацитет] полица е инсталиран со вшмукување чаши, има силна адсорпција, е водоотпорен и moistureproof, дури и ако тоа го носи гравитацијата во влажна средина, тоа нема да посебна полица од ѕидот. ⋆ [Материјал] полица е направен од нерѓосувачки челик и полипропилен, која не е rusty, antioxidation, водоотпорен и moistureproof, corrosionresistant, без страв од влажни средини, и лесно може да се реши за складирање проблеми. ⋆ [Holeout дизајн] потрошувачка дупка дизајн на дното на полица обезбедува вентилација за да се спречи акумулација на вода и чувајте го сув, овозможувајќи ви да имате удобно и сува складирање искуство. ⋆ [Пренослив дизајн] лента на дното на полицата може да се отстрани, што е погодно за често чистење и се избегнува средина за размножување на бактериите.This This производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.2.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ELAUK Бања Полици 10 Компјутери Дома Пластични Куки Водоотпорен Леплива Кука за Кујна Бања Полица Лепење Налепница

Белешки : 1.Совршен прилог на било кој агол на бања или во внатрешноста на плакарот за повеќе дискретна sto

DEN 532.80

Бања Полица Бања Организатор Ѕид Монтирани Не-Дупчење Лепило Полица за Складирање Полица Домаќинство Складирање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ â€" Тоа е направено на премиум материјал, безбедно, цврсти и издржливи.ЛЕСНО ДА се ИНСТ

DEN 328.56