• Новак
Бања Полица Бања Мозоци Багажник, Туш кабина, Кујна Складирање Багажник, Едноставна Инсталација, Простор Алуминиумски Материјал, Тоалет Pendant со Кука, D-J

Бања Полица Бања Мозоци Багажник, Туш кабина, Кујна Складирање Багажник, Едноставна Инсталација, Простор Алуминиумски

DEN 1348.80

Достапност
Достапно за нарачка

⋆ [Инсталација] Holefree инсталација, удобен и едноставен, без повреда на ѕидот. ⋆ [Силен капацитет за складирање] полица област е голем, може да се стави toiletries, и постои кука дизајн кој може да се откажам од некои мали предмети, на целокупниот простор за складирање е голем, и тоа е многу практично. ⋆ [Мозоци дизајн] На шупливи заградата на дното може да ја спречи вода од престојуваат на полица по туширање, се олесни вентилација, направете го тоа суви и чисти, и да се спречи предмети на полица од средина за размножување на бактериите. ⋆ [Интимни дизајн] полица има заоблени агли за да се спречи рака повреди за време на употреба, и круг кука дизајн спречува паѓа. ⋆ [Highquality] полица е направен од дебела простор алуминиумски материјал, onepiece екипа, цврсти и трајни, не rusty, водоотпорен, moistureproof, и corrosionresistant.This This производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.2.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ELAUK Бања Полици 10 Компјутери Дома Пластични Куки Водоотпорен Леплива Кука за Кујна Бања Полица Лепење Налепница

Белешки : 1.Совршен прилог на било кој агол на бања или во внатрешноста на плакарот за повеќе дискретна sto

DEN 532.80

ZCYYL Бања Стаклена Полица на Ѕидот‑Монтирани, Цинк Легура Складирање Управување со Калено Стакло, Бања Додаток

Уникатен изглед дизајн, модерен дизајн стил, може да се спротивстави на дневни гребење.Направени со рак�

DEN 1068.00