• Новак
JUSTXIANG Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Туш Складирање Рек Складирање Рек Чување на Протезата со 2 Куки Бања на Хотелот Бања Складирање Полица

JUSTXIANG Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Туш Складирање Рек Складирање Рек Чување на Протезата со 2 Куки Бања

DEN 2308.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени на цврсти и издржливи простор алуминиум материјал со долги-трајни перформанси.Модерен и исклучителна полирање технологија го прави бања полица изгледа сјајна и удобно.Опремени со завртка пакет додатоци за да им помогне на инсталација, ви помогне лесно да ја заврши DIY дизајн на дом дома.Доаѓа со 2 куки, може да висат бања топки и крпи.Да зачувате простор, намалување на нередот, и реши складирање.Проектот Тип : Бања туш shelf Material : Aluminum Colour : Black Installation метод : завртка installation Specification : црна square Style : модерна и simple Size : Околу 5.5 x 13 x 32 cm / 2.2 x 5.1 x 12.6 inchespacking листа : 1 x бања туш shelf2 hooks1 x додаток за полнење (2 x завртки, 2 x ѕиден приклучок, 2 x декоративни опфаќа)1 x крпа торба.

Спецификацијата

black square :
Style:
modern and simple
Size:
Approximately 5.5 x 13 x 32 cm / 2.2 x 5.1 x 12.6 inches
packing list:
1 x bathroom shower shelf :
2 hooks :
1 x accessory kit (2 x screws, 2 x wall plugs, 2 x decorative covers) :
1 x cloth bag :

Со стоката дадена додека купуваат

YIKXCF Нордиските Кат Полица Бања Количка Отстранлив Складирање Полица Тоалет Складирање автомобил висока Температура

Производот може да се примени на било сцена во домот, вклучувајќи складирање и декорација функции на сп�

DEN 1800.00

GYZCZX Бранеа Никел Бања Хардвер Поставете Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Крпа Прстен Облека Кука Нерѓосувачки

Мерење на теренот и Вежба на дупки.Користете чекан да се стави на проширување завртки во дупки.Насочете

DEN 12849.84