• Новак
Сојузничките Месинг CC-1-22-TB-IRW Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Антички Бронза

Сојузничките Месинг CC-1-22-TB-IRW Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Антички

DEN 7476.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Прекрасни кристали акценти се направи оваа точка искра.Полицата е направен од најдобрите тврдо материјали.Дрво димензија 22-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.Reimagine вашата бања со овој фино направена од дрвени предмети полица со интегриран крпа бар и кристално акценти Солидна месинг интегрирани крпа бар овозможува креативен простор за вашиот крпи Традиционален стил и супериорен квалитет резонираат од оваа страна направена додаток Кој најдобрите тврдо и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на додатоци за овој декоративни дрвени предмети полица и интегрирани крпа бар со додадена искра на кристал е совршен додаток на вашата бања оркестарот На Каролина Кристал Колекција е слично на неговиот братучед, на Каролина Колекција, со една главна прилог : око-фаќање на кристално стакло инлеи, наместо на Каролина е вдлабнати копчиња.Ова го прави на две збирки одлична да се измеша, особено ако сакате да се посвети особено внимание на ѕид-монтирани огледало (што би функција шест кристал парчиња) или славно сјајна кабинет knob.Таа додава елегантен допре до врата повлекува и навистина се издвојува по една облека куки и мулти куки, каде што ќе си најде кристално парче под секоја кука.Тие обезбедуваат одлични детали на парчиња како ѕид-монтирани votive candleholders, четка за заби/гимнастик носители, и крпа прстени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат