• Новак
xiaoruiarui Бања Полици Бања Полица,Триаголник Рек Кујна Складирање Рек Бања Полица на Ѕидот Монтирани Полици Држачот за Бања,Кујна,Спална соба Златна Здрав и Лесен за И

xiaoruiarui Бања Полици Бања Полица,Триаголник Рек Кујна Складирање Рек Бања Полица на Ѕидот Монтирани Полици

DEN 1694.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лебдечки полици не само што е целосно функционален, но исто така може да spruce до дизајнот на вашиот дом.помагајќи ти да се reimagine вашата бања простор.Бања ѕид полици материјал isaluminum,исцедена и изгризано дното,бања ѕид полиците ќе ги чувате вашите козметика и toiletries.Бања полица зголемува на парапет, ефикасно ставање мали предмети кои предизвикуваат нив да падне.Висина на Декоративни Чување Полиците не е ограничен и не може да се комбинираат слободно, и растојанието помеѓу два слоја може да се приспособат како што е потребно.На јадицата на Постоечкиот Полиците може да се помести, па може да се обеси секаде каде што сакате.Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организирање на мали предмети или нередот во спалната соба, бања, кујна и повеќе, одлична за расчистување до шалтер.Име на производ:Бања shelfproduct Материјал:Простор aluminum Product Структура : ѕид-mounted Product Големина:9.25*9.25*2.36 inches Product Боја:Golden Two инсталација методи : првиот не треба да се удирани со тупаници, тоа може да биде довршен со примена на ноктите за слободни glue Second, можете исто така удар дупки и инсталирате завртки.Можете да изберете Прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен Декоративни Чување Полиците што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат