• Новак
QFFL Бања Калено Стакло Полица, 2 Ниво Туш Shelve со Парапет, Ѕид Монтирани Антички Месинг Чување Полиците, Дупчење Инсталација (Димензии : 60cm)

QFFL Бања Калено Стакло Полица, 2 Ниво Туш Shelve со Парапет, Ѕид Монтирани Антички Месинг Чување Полиците,

DEN 5428.80

Достапност
Достапно за нарачка

▶【 2-Ниво Ѕид Дизајн】 ѕидот-монтирани дизајн нуди идеална простор за заштеда на решение за оние кои сакаат да се организираат за мали essentials во ограничен простор како бања или кујна.И на 2-ниво дизајн на овој компактен полица зема полн со користење на простор без да се зема повеќе место. ★【Материјал】Крпа Рек-Изградена на Високи квалитет месинг, рѓа-слободен лесно да се чисти,цврсти и издржливи. ▶【Безбедно】Круг рабови и агли даде модерен дизајн и го прави безбедни за секого.Тоа е Цврст структура и пруги ќе ги штити вашите предмети. ▶【Делокруг на Примена】Idear за бања, спална соба, кујна балкон базен итн., тоа може да ги чува сите видови на шампон, телото се мијат, козметика, Кујнски прибор, зачини и др.; И додадете крпа бар, user-friendly дизајн, може исто така да зачувате различни крпи. ★【Услуга】Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, можете да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Полица Бања Организатор Ѕид Монтирани Не-Дупчење Лепило Полица за Складирање Полица Домаќинство Складирање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ â€" Тоа е направено на премиум материјал, безбедно, цврсти и издржливи.ЛЕСНО ДА се ИНСТ

DEN 328.56