• Новак
POKLW Крпа 80 * 180/100 * 200cm Бела Голема Бања Пешкир Дебел Памук Туш Крпи Дома Бања Хотел Возрасни (Боја : Бела, Големина : 100x200cm 1000g)

POKLW Крпа 80 * 180/100 * 200cm Бела Голема Бања Пешкир Дебел Памук Туш Крпи Дома Бања Хотел Возрасни (Боја

DEN 7906.80

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете памучен материјал, меки и удобни кожата контакт.Густата серпентина е меки, и дебели дизајн ви овозможува да се целосно на допир.Прстенот е блокиран, уредно наредени, природни, удобни и чисти.Текстурата е меки и меки, добра апсорпција на вода, удобно и мека.Здрав работ дизајн, не е лесно да се падне, густа бода.Опишете : Изберете памучен материјал, меки и удобни кожата контакт.Густата серпентина е меки, и дебели дизајн ви овозможува да се целосно на допир.Прстенот е блокиран, уредно наредени, природни, удобни и чисти.Текстурата е меки и меки, добра апсорпција на вода, удобно и мека.Здрав работ дизајн, не е лесно да се падне, густа бода.Спецификација : Големина : 80x180cm, 100x200cm Weight : 80x180cm 800g, 100x200cm 1000g Made на : Cotton Type : Бања towelpattern : plaincolor : White Package вклучува : 1 towelnotes : 1-3cm грешка на прирачник за мерење е дозволено.Различни монитори се прикаже различни бои, па бои може да биде малку поинаква од вистинските бои.Различни земји имаат различни големини, ве молиме потврдете пред ставање на ред.тежина грешка од 5 грама за крпи, и малку поголема тежина грешка за бања крпи.

Спецификацијата

Size:
80x180cm, 100x200cm
Weight:
80x180cm 800g, 100x200cm 1000g
Made of:
Cotton
Type:
Bath towel
pattern:
plain
color:
White
Package includes:
1 towel
notes:
1-3cm error of manual measurement is allowed. :
Different monitors display different colors, so the colors may be slightly different from the actual colors. Different countries have different sizes, please confirm before placing an order. :
weight error of 5 grams for towels, and a slightly larger weight error for bath towels. :

Со стоката дадена додека купуваат

YUEND Многу Абсорбента Декоративни Персоналните за Бања Дома Хотел Салата Спа Браун Chewe беа Дома Гости Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52