• Новак
YUEND Животинско Крекери Симпатична за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента Декоративни Гостин Повеќенаменски Гроздобер

YUEND Животинско Крекери Симпатична за Бања Дома Хотел Салата Спа Мека Голема Бања Крпи Рака Многу Абсорбента

DEN 167.52

Достапност
Достапно за нарачка

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожа-пријателски, светлина, дише и лесно да се носат.Може да се користи во бањи, спортски сали, базени, отворено спорт, итн.Еден двострано печатење со бела боја на грбот.Ве молиме имајте предвид дека не се мијат со топла вода над 40 степени.DIY печатење дизајн : Можете исто така да биде вашиот дизајнер.Ако ви се допаѓа друга слика,email мене,ние може да произведе тоа за вас.Тоа може да се задоволат дневните потреби од дома животот и е совршен подарок за пријателите и семејството.Препорачливо е да се чисти тоа посебно пред употреба.Крпа може да има некои лебди косата во текот на производството.Топло Notice Since тоа е прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 1-2cm.Различни покажува, исто така, може да имаат мало боја разлика.Клиентите Service We се стремиме да се направи нашите клиенти имаат прекрасно шопинг искуство.Ако имате било какви проблеми по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YUEND Многу Абсорбента Декоративни Персоналните за Бања Дома Хотел Салата Спа Браун Chewe беа Дома Гости Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52