• Новак
Фен за коса Носителот, Фен за Коса Организатор Ѕид Коса Удар Фен Виси Рек Спирала Дизајн Фен Стојат Полица Совршен Бања Бања Прибор Фен за Складирање Алуминиум 10x8.5cm

Фен за коса Носителот, Фен за Коса Организатор Ѕид Коса Удар Фен Виси Рек Спирала Дизајн Фен Стојат Полица

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

✿✿【Компатибилност】 : На фен рек носител е компатибилен со повеќето типови и големини на фенови за коса. ✿✿【Апликација】 : Употреба На Кујнски Ѕид, Бања или Тоалетни Ѕид, ТВ Позадина Ѕид, Бања, Barbershop итн. ✿✿【Мулти Употреба : 】 : Повеќенаменски : За задржување на фен за коса, заби стакло, четки за заби, козметички и други предмети може да биде ставен во функција. ✿✿【Лесно да се Инсталира】 : едноставен за инсталација,без потреба за дупчење. ✿✿【Применливи Прилики】 : Модерен и елегантен дизајн овозможува удобност и трајност во купатило, кујна, спална соба, hotel, плакар, коса салон и така натаму.Опис : Предмет тип : Фен Рек Апликација : Употреба На Кујнски Ѕид, Бања или Тоалетни Ѕид, ТВ Позадина Ѕид, Бања, Barbershop итн.Повеќенаменски : За задржување на фен за коса, заби стакло, четки за заби, козметички и други предмети може да биде ставен во функција.Објектот големина : 10x8.5cm Боја : Црна,Бела Стил : Современ Облик : Круг Универзална одговара : Фен за Коса во различни димензии за Инсталација : Монтира на Ѕид Како да го Инсталирате : не му наштети на ѕид, силно лепило Материјал : не 'Рѓосувачки Челик фен за складирање багажник, од не' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи, исклучителна цртање, текстура презентација, самолепливи, лесна инсталација, цврста и стабилна се Вклучени : 1x Фен Рек Забелешка : За различни монитори, боја може да се разликува малку.Ве молиме овозможи некои грешки на прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SPNEC Воздушниот Компресор Рек Бања Прибор Организатор Едноставна Тоалет Полици Коса Посува Ѕид Виси Носителот

Употреба : Компресор рек 。.Инсталација Тип : Ѕид Монтирани Тип.Класификација : Непреклопување на Решетк�

DEN 5840.64

Рачно Нацртана Линија Цртан филм Бебе Панда Лицето Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.A

DEN 455.52

Teerwere Дрво Када Рек Када Рек Голема Када Табела Када Мобилен Телефон Заградата Мермер Не Се Лизга Мултифункционален

Цврста конструкција,која ја елиминира стравот од бања фах лизгање или лизгање и се преврти во кадата.Уб�

DEN 2035.20