• Новак
FswallowTower Крпа Железнички Рек Бања Носителот Полица - Фен За Коса Носителот - Двојно Бар Носителот - Тоалет Четка Носителот-Тоалет Тркалаат Носителот - Бања Агол Полиц?

FswallowTower Крпа Железнички Рек Бања Носителот Полица - Фен За Коса Носителот - Двојно Бар Носителот - Тоалет

DEN 1732.80

Достапност
Достапно за нарачка

Монтажа на практични фен држачот е многу едноставна.Уредно решение за дома.Специјален дизајн - луксузни декорација за бања особено вашата бања има и други истиот стил на Организаторот.Простор Алуминиум : rustproof, отпорен на корозија, и нема да исчезнат низ времето. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро.На фен има свој постојан место , и тоа е лесно да се стигне до секое утро.Стилски и функционален држачот за одржување ќе фен .Поправки на ѕид или бања плочки со fixings.Одлична идеја за одржување на вашиот фен во практичен и удобен место.- Точка име : Виткање Крпа Носителот Shelf Double Пол крпа рек Фен Racktoilet четка holder Bathroom Агол Shelftoilet хартија носителот - Материјал : space алуминиум - Површина Процес : Anodizing - Боја : Антички месинг боја - Инсталација метод : Не дупчење или drilling We се фокусира на правење клиенти уживајте во нашите производи по разумна цена.Ви благодариме за поддршката на нашите производи,ве молиме навратете често да се види што новите производи се достапни.Производот ќе пристигне во рок од 10-20 дена и може да се врати во рок од 30 дена.Опфаќа само производи, не вклучувајќи било декоративни елементи, кои вклучуваат фотографии.Прашува : 1. Производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.2. Прирачник за мерење на димензиите може да има некоја грешка од 1 - 2cm.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ви посакувам среќен шопинг!Ако не сте задоволни со производот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

giveyoulucky Бања Мрежа Виси Торба,Бебе Бања Играчки Уредно Чување Торба Организатор Виси Торбичка Дома Материјали

Широк отвор, лесно да се стави и да одберам објекти.Висок квалитет на полиестер материјал, издржлив и пе�

DEN 229.92

Mapotofux Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Море Брод Едрилица

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 1531.20

ZJBD Бања Општи Туш Полица,Сребро Бања Нерѓосувачки Челик Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците (Димензии:40cm)

[Нерѓосувачки Челик] : Направена од нерѓосувачки челик,тоа е издржлив и тешко да ' рѓа [Засилување Гранка

DEN 2025.60

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Смешни Мачки Имам Супер

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 1948.80

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Црно Бели Бокс Ракавици

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 599.52