• Новак
бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит, Шминка, Toiletries, Кујнски Садови Фах Суета Лента (Боја : ?

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

DEN 2390.16

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме овозможи 1-3cm разлика, ви благодарам.▲ Ако ви треба други стилови, можете да кликнете на продавницата на врвот на страницата.Име : Мода круг tray Style : модерна и simple Material : МДФ густина одбор + боја process Size : како shown Function : складирање, decoration Package Вклучува : 1 × Фах▲ Некои грешки може да се случи поради рачни мерења.Голема меморија : Оваа бања складирање лента е многу погодна за бања каде преносни TP е фиксиран на врвот на казанчето; бања фах прави вашата бања countertop изгледаат уредно и прави сè изгледа уредни и чисти во едно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не-длабочина Мултифункционален Бања Фен Рек Ѕид-монтирани, Лепило Фен Носителот,Ѕид за Нега на Коса Стил Алатка

Едноставен дизајн, голем простор за складирање.Овој ѕидмонтирани фен за складирање рек ви помага разум

DEN 335.76