• Новак
бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит, Шминка, Toiletries, Кујнски Садови Фах Суета Лента (Боја : ?

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

DEN 2390.16

Достапност
Достапно за нарачка

Функционална и декоративни : искористете ја оваа бања послужавник да се организира било соба, тоа е се користат за складирање на toiletries во бања; тоа е погоден за ставање тоалетна хартија во задниот дел на тоалет; тоа се користи за да се организира мали предмети во спалната соба или дневна соба декорација, и исто така е погоден за употреба во кујната складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не-длабочина Мултифункционален Бања Фен Рек Ѕид-монтирани, Лепило Фен Носителот,Ѕид за Нега на Коса Стил Алатка

Едноставен дизајн, голем простор за складирање.Овој ѕидмонтирани фен за складирање рек ви помага разум

DEN 335.76

Бања Коса Алатка Организатор Ѕид, Фен за Коса Носителот и Косата Грижа Алатка Организатор, Селски Дрво Убавината

Секој треба да има еден од овие за преполни област во вашиот дом.Како би ја одбрале?Селски Коса Алатки Ор

DEN 551.76

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

Ве молиме овозможи 13cm разлика, ви благодарам.▲ Ако ви треба други стилови, можете да кликнете на продавн

DEN 2390.16

LightUp Фен Носителот Простор Алуминиум, Мулти-Слој Елоксирани Бања Бања Прибор за Складирање Организатор Алуминиумски

Материјал : space алуминиумска легура, антиоксидација третман.Карактеристики : не ' рѓа, ниту исчезнува, за

DEN 335.76