• Новак
Baoblaze 1PC Мултифункционален самолепливи Ѕид Рек 3 Прегради Фрижидер Шминка Рек Ѕид Монтирани Складирање Рек Бања Организаторот за Канцеларија Соба - Светло Сива Стил

Baoblaze 1PC Мултифункционален самолепливи Ѕид Рек 3 Прегради Фрижидер Шминка Рек Ѕид Монтирани Складирање

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ѕидот монтирани дизајн, простор-за заштеда на енергија и го задржува вашата домашна чисти.Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи.Самолепливи дизајн, лесно да се инсталира.Avaliable за повеќе наврати, како што кујна, бања, студија, канцеларија,спална соба, дневна соба, бар, кафеана.Погоден за чување на далечинскиот управувач, копчиња, картички, пенкала, канцеларија канцелариски материјал, мали предмети, toiletries, или кујна стапчиња за јадење, лажици, gadgets, итн.Опис : - Ѕидот монтирани дизајн, простор-за заштеда на енергија и го задржува вашата домашна чисти. - Направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи. - Самолепливи дизајн, лесно да се инсталира. - Avaliable за повеќе наврати, како што кујна, бања, студија, канцеларија,спална соба, дневна соба, бар, кафуле.. - Погоден за чување на далечинскиот управувач, копчиња, картички, пенкала, канцеларија канцелариски материјал, мали предмети, toiletries, или кујна стапчиња за јадење, лажици, gadgets, итн.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : 21.5x21.5cm/8.46x8.46inch Package Вклучува : 1 Piece Self-Лепило Ѕид Rack Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Okuyonic Козметика Складирање Послужавник, Накит Фах Преносни за Вршење на Лесни Сина Рѓа-Доказ за Бања Складирање

Тоа има голем капацитет да ги собере сите видови на вашиот десктоп предмети.Силни и издржливи структура

DEN 964.56