• Новак
Unfade Меморија Ѕид Монтирани Чување Полиците Бања Организаторот за Кујна Бања Дневна Соба 4 Парчиња Sonoma Дабови 39.4x3.5x1.2

Unfade Меморија Ѕид Монтирани Чување Полиците Бања Организаторот за Кујна Бања Дневна Соба 4 Парчиња Sonoma

DEN 2332.80

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : ѕид-монтирани полица е направена од МЕДИЈАПАН, што го прави цврсти и издржливи.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : што виси полица е лесно да се чистат со влажна крпа.ШИРОКО се КОРИСТИ : Тоа може да служи како совршено место за чување на предмети, како што се succulents, книги, collectables, украси и сл.Може да се качи на полица над ковчегот, троседот или на маса за да се направи вашата соба да изгледа свежо и да се создаде гламурозна атмосфера.ИДЕАЛЕН ИЗБОР : Максимизирање на вашиот ентериер простор за складирање и завртете го вашиот ѕид во атрактивна шарм со овие практични и декоративни ѕид полиците!.Брз и Сигурен Сервис : Ние брод во сад, вистинските времето за испорака е обично во рок од 3-7 дена.Ако поради некоја причина не сте задоволни со купените објектот, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : Sonoma oak Material : MDFDimensions : 39.4" x 3.5" x 1.2" (W x D x H)Собранието е потребно : Yes Delivery содржи : 4 x Ѕид shelf Mounting материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YITAQI Ѕид Монтирани Фен Носителот,од Нерѓосувачки Челик Круг Полици Стојат Бања Организатор Закачалка за Складирање

Корисни носителот на фен за коса може да го спаси вашиот бања простор.Ѕидот монтирани дизајн го прави ин

DEN 213.36

ZJBD Бања Општи Туш Полица,Сребро Бања Нерѓосувачки Челик Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците (Димензии:40cm)

[Нерѓосувачки Челик] : Направена од нерѓосувачки челик,тоа е издржлив и тешко да ' рѓа [Засилување Гранка

DEN 2025.60

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Смешни Мачки Имам Супер

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 1948.80

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Црно Бели Бокс Ракавици

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 599.52

MXY Електрични Хлапак Држачот за Ѕид Жилет Организатор Само Лепило Жилет Ги Убавина Уред База Бања Туш Складирање

Со прилагодливи дизајн на двете страни, па овој држач се вклопува и за повеќето Електрични Хлапак на паз

DEN 239.76

giveyoulucky Бања Мрежа Виси Торба,Бебе Бања Играчки Уредно Чување Торба Организатор Виси Торбичка Дома Материјали

Широк отвор, лесно да се стави и да одберам објекти.Висок квалитет на полиестер материјал, издржлив и пе�

DEN 229.92

ZLYPSW Када Складирање Рек Бања Фах Транспарентен Полица Када Мулти-Функција Бања Алатки Крпа Складирање Полица

Овој производ не само што може да се користи како када caddy фах но и како лаптоп биро, таблет држачот за по�

DEN 6591.84

Не-длабочина Мултифункционален Бања Фен Рек Ѕид-монтирани, Лепило Фен Носителот,Ѕид за Нега на Коса Стил Алатка

Едноставен дизајн, голем простор за складирање.Овој ѕидмонтирани фен за складирање рек ви помага разум�

DEN 335.76

DLROJSL Када Полици Капење Артефакт Заградата Бања Фах Салон за Убавина Здравје Сала Бања Кофа Заградата Телескопски

Црн орев и бука mortise и tenon структура на површината лак третман е водоотпорен и влагадоказ.Бања полица над

DEN 6876.72