• Новак
Селски Фен Носителот на Косата Алатки и Стил Материјали Организатор Дрвени простор за Суета и Бања Селски Бела Елегантен Дизајн Суета Caddy за Додатоци, Шминка, Toiletries

Селски Фен Носителот на Косата Алатки и Стил Материјали Организатор Дрвени простор за Суета и Бања Селски Бела

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се инсталира, куки веќе се монтира на единица за ваша погодност!!!Одличен подарок за некој што го сакаш.Оваа Дрвени Фен Држачот е изработен од 100% реално цврсто дрво што е многу издржлив и здрав.Чувајте ги вашите фен и toiletries во едно место и да се направи вашата бања чисто и уредно, и ќе ги најдете лесно кога ви е потребно.Нашиот ѕид монтирани косата алатки за организирање на полица е дизајниран да одговара на селски, индустриски или модерни домови.Уникатно дизајниран со рустик изгорени заврши површина, нашите фен носителот организатор ќе биде прекрасен прилог на вашата бања суета или бања контра.Спиралата решетката е компатибилен со повеќето видови на фенови за коса.Стилски изгорена дрвна површината ќе биде голем допир на вашата бања.Безбедна Топла Коса Алатки Носителот : Тоа може да се одржи вашата топла косата алатки за безбедно.совршен за организирање и зачувување на фенови за коса, за нега на коса алатки, рамни Железо, виткање стапче, косата straightener, четка за заби, чешел, жилет и други toiletries.Сигурни бања материјали организатор е цврсти доволно да се остане во чекор со вашите секојдневно чешлање и зафатен начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Слајд Проверете Багажник, Билет Носителот Железнички Мултифункционален Виси Погодно Ѕид Монтирани Нерѓосувачки

Широка Примена : може да висат потврди, известувања, документи, во кујни, барови, хотели, како и на огласн

DEN 374.40

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

Ве молиме овозможи 13cm разлика, ви благодарам.▲ Ако ви треба други стилови, можете да кликнете на продавн

DEN 2390.16

Бања Коса Алатка Организатор Ѕид, Фен за Коса Носителот и Косата Грижа Алатка Организатор, Селски Дрво Убавината

Секој треба да има еден од овие за преполни област во вашиот дом.Како би ја одбрале?Селски Коса Алатки Ор

DEN 551.76

DLROJSL Када Полици Капење Артефакт Заградата Бања Фах Салон за Убавина Здравје Сала Бања Кофа Заградата Телескопски

Црн орев и бука mortise и tenon структура на површината лак третман е водоотпорен и влагадоказ.Бања полица над

DEN 6876.72

MXY Електрични Хлапак Држачот за Ѕид Жилет Организатор Само Лепило Жилет Ги Убавина Уред База Бања Туш Складирање

Со прилагодливи дизајн на двете страни, па овој држач се вклопува и за повеќето Електрични Хлапак на паз

DEN 239.76

LightUp Фен Носителот Простор Алуминиум, Мулти-Слој Елоксирани Бања Бања Прибор за Складирање Организатор Алуминиумски

Материјал : space алуминиумска легура, антиоксидација третман.Карактеристики : не ' рѓа, ниту исчезнува, за

DEN 335.76