• Новак
WJDWJ Простор за Заштеда на енергија за Складирање Ѕид Кука Бања Четка Организатор Тешки Закачалка Нерѓосувачки Челик Клип Мултифункционален Метла Носител (Боја : E)

WJDWJ Простор за Заштеда на енергија за Складирање Ѕид Кука Бања Четка Организатор Тешки Закачалка Нерѓосувачки

DEN 2342.40

Достапност
Достапно за нарачка

Најдобар простор за метли, rakes и други алатки за организација.Тоа може да се користи во затворен кујна, плакар, подрум, гаража за складирање, канцеларија и отворен двор, градина.Решетката тркалање топки може да се прилагоди автоматски, заедно со различна дебелина на рачки.Завртки за дупчење и само-лепило за инсталација начини за вашите опции за подесување на метла држачот.Да зачувате простор со својата компактна големината и силен организациски вештини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѕидот Монтирани Фен за Носител со Plug Кука, Само Лепило Фен Рек Фен Организатор, Удар Фен Носителот на Решетката

◆ПОГОДЕН ЗА ФЕНОВИ за КОСА СО МЛАЗНИЦАТА НЕ ПОГОЛЕМ ОД 8 CM / 3.Тоа е мал и исклучителна, не го окупира прос�

DEN 215.76

DLROJSL Када Полици Капење Артефакт Заградата Бања Фах Салон за Убавина Здравје Сала Бања Кофа Заградата Телескопски

Црн орев и бука mortise и tenon структура на површината лак третман е водоотпорен и влагадоказ.Бања полица над

DEN 6876.72

Селски Фен Носителот на Косата Алатки и Стил Материјали Организатор Дрвени простор за Суета и Бања Селски Бела

Лесно да се инсталира, куки веќе се монтира на единица за ваша погодност!!!Одличен подарок за некој што г�

DEN 479.76

LightUp Фен Носителот Простор Алуминиум, Мулти-Слој Елоксирани Бања Бања Прибор за Складирање Организатор Алуминиумски

Материјал : space алуминиумска легура, антиоксидација третман.Карактеристики : не ' рѓа, ниту исчезнува, за�

DEN 335.76