• Новак
ZYZB Ѕид Монтирани Инсталација Фен Носителот,Бања Нема Дупчење Фен Заградата Трајни Авто-Стап Фен Организатор Компатибилен со Повеќето Фенови за Коса (Боја : Црна)

ZYZB Ѕид Монтирани Инсталација Фен Носителот,Бања Нема Дупчење Фен Заградата Трајни Авто-Стап Фен Организатор

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилност】фен носителот, погоден за повеќето големини на фенови за коса (проверете детални големина на носителот на сликата)и двете големи и мали навивачи може да бидат сместени. 【Лесно да се инсталира】Компактен и лесен, лесно да го инсталирате, и со сите инсталација на компоненти.【Материјали】фен држачот е изработен од силна железо жица, има трајни, анти- 'рѓа слој, има одлична водоотпорен, анти-' рѓа и анти-перформанси масло, и лепило, има супер силен вискозност.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете го вашиот коментар подолу продавница за други купувачи' референца.➤Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различни бои, може да биде одредена боја разлика, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Здрав и елегантен, погоден за бањи, тоалети и спални соби. 【Инсталација Локација】Применливи за многу површини, како што се изедначи плочки/мермер/метал/стакло и сите други мазна површина.★По добивањето на производ, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот за вас.Ние не препорачуваме да го инсталирате на прав ѕидови, груба ѕидови, конкавни и конвексни површини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Слајд Проверете Багажник, Билет Носителот Железнички Мултифункционален Виси Погодно Ѕид Монтирани Нерѓосувачки

Широка Примена : може да висат потврди, известувања, документи, во кујни, барови, хотели, како и на огласн

DEN 374.40

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

Функционална и декоративни : искористете ја оваа бања послужавник да се организира било соба, тоа е се к

DEN 2390.16

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

Ве молиме овозможи 13cm разлика, ви благодарам.▲ Ако ви треба други стилови, можете да кликнете на продавн

DEN 2390.16