• Новак
ZKS-KS Бања Полица, Када Фах Проширување со Бамбус Када Caddy Бања Фах Туш Полици Организатор Фах Дрво Када Caddy со Книга, Вино, Сапун, Крпа Носителот Када Полица (Боја : Каф?

ZKS-KS Бања Полица, Када Фах Проширување со Бамбус Када Caddy Бања Фах Туш Полици Организатор Фах Дрво Када

DEN 1804.80

Достапност
Достапно за нарачка

Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК КОНЦЕПТ : функционира одлично како када caddy, Тоа исто така може да биде служат лента на вашиот кревет за читање време или појадок време, што е одличен подарок за вашиот љубовник, пријатели или семејството за време на Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ.Материјал : Направен од времето-отпорни и влага-толерантни бамбус, идеален за бања , Природно убава и долготрајни.Големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.ДОБИЕТЕ СПА ИСКУСТВО - Со оваа уникатна бања полица, можете да остатокот вашиот омилен пијалок во пијалаци носителот, како стакло на прекрасна вино или вкусен чај , светлина неколку свеќи и да уживаат во луксузен време впива во када!.Нашите бамбус када коцки се дизајнирани за вашиот уникатен кадата и се да го правите речиси било кадата, па можете да остатокот увери дека квалитетот капење удобност доаѓа наскоро!.Декоративен се потенцира за секој ентериер, Природни и елегантен изглед.Кадата лента е многу светлина и естетски-пријатни со својот селски шарм, Изгледа одлично во секоја бања, Надградба на вашиот кадата со оваа прекрасна додаток!.Димензии : 74cm x 23cm| во Боја : Brown With нашите када фах, лесно можете да разговарате со посебен народ во кадата, ги гледате вашите омилени филмови или читање на вашите омилени книги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Божиќ Снежен Човек Црвена

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 1744.80

Слајд Проверете Багажник, Билет Носителот Железнички Мултифункционален Виси Погодно Ѕид Монтирани Нерѓосувачки

Широка Примена : може да висат потврди, известувања, документи, во кујни, барови, хотели, како и на огласн

DEN 374.40

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

Функционална и декоративни : искористете ја оваа бања послужавник да се организира било соба, тоа е се к

DEN 2390.16

LightUp Фен Носителот Простор Алуминиум, Мулти-Слој Елоксирани Бања Бања Прибор за Складирање Организатор Алуминиумски

Материјал : space алуминиумска легура, антиоксидација третман.Карактеристики : не ' рѓа, ниту исчезнува, за

DEN 335.76

DLROJSL Када Полици Капење Артефакт Заградата Бања Фах Салон за Убавина Здравје Сала Бања Кофа Заградата Телескопски

Црн орев и бука mortise и tenon структура на површината лак третман е водоотпорен и влагадоказ.Бања полица над

DEN 6876.72

бања фах Круг Послужавник, Декоративен Послужавник Складирање Организатор Послужавник За Современ Дом, Накит,

Ве молиме овозможи 13cm разлика, ви благодарам.▲ Ако ви треба други стилови, можете да кликнете на продавн

DEN 2390.16