• Новак
HomDSim 16 x 24 Бушава Бања Мат,Луксузна Бања Килими Тепих,Жанила Кадифен Микрофибер,Супер Абсорбента Вода/Не се Лизга/Машинско-Перат/Мека и Пријатна за Кујна Перење Спал

HomDSim 16 x 24 Бушава Бања Мат,Луксузна Бања Килими Тепих,Жанила Кадифен Микрофибер,Супер Абсорбента Вода/Не

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 20x32 инчи, Дебелина : 1 инч.Таму може да се 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере. 100% Микрофибер Жанила, дното е ниска не се лизга материјал.На жанила материјали на различни бои се мешаат, со различна дебелина и наредени во ред, и уникатен дизајн е наменета.Висок-квалитет на подот мат усвојува врвен ивица шиење технологија.Ова е само она што ви треба за да ги заштитите вашите нозе од студот подот во исто време да ја заштитите вашата бања кат од влага.Широк Флексибилност.Ова е мултифункционален килим.Стави ги во дневната соба за да седат надвор на бањата да апсорбираат вода, во влез начин да се задржи на прашина далеку од вашиот дом.Супер Меки и се Суши Брзо.На жанила ткаенини микрофибер бања килим е дизајниран да брзо се апсорбираат водата, водење на вашата бања подови суви и чисти.Мат е во изградба, со илјадници индивидуални микрофибер shags, им овозможи на водата се одржа во мат да се суши брзо, оставајќи ја мат мирис и чувство на чиста, сува.На Здрав дизајн ќе се задржи на мат изглед на истиот, дури и откако сте само излезе од туш.Анти-Пропадна Латекс Поддршка.Карактеристики не-пропадна, го задржува бања килим во место, дури и кога е влажно.На трајни не се лизга поддршка нема да избледи, одржување на мат во место со години.Не се лизга подлога обезбедува додаде парче од умот кога се користи со деца/деца или постари лица, имајќи ги намокри нозете исклучување на пантофли плочка и исклучување на лизгавиот бања килим.Лесно Се Грижи.Машина перат.Едноставно ја фрли целата мат во машина за перење, се мијат ладно, висат да се исуши или да се исуши станот.Ве молиме да НЕ го користите фен или стави во Топла вода.Супер меки микрофибер материјал нема да се намалат или пак груба по миење, водење на вашата бања килим во истиот облик како денот кога сте го купиле.Големина : 16" x 24" | Боја : Розова боја Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Горила Зафат Мека Абсорбента Кадифен Бања Килим Мат, Микрофибер Суши Брзо, Луксузни Жанила Бушава Машина Перат

Нашата бања килими може удобно да бидат фрлени во секоја машина за перење.Сега може да се претвори вашат

DEN 191.76

Горила Зафат Мека Абсорбента Кадифен Бања Килим Мат, Микрофибер Суши Брзо, Луксузни Жанила Бушава Машина Перат

Жанила.Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да с

DEN 839.76