• Новак
Gosuguu Детска Бања Играчки, Вода Забава Базен за Водоотпорен Електрични Кукла Најдобар Подарок Играчка за Деца Водоотпорен Бебе Играчка Бања

Gosuguu Детска Бања Играчки, Вода Забава Базен за Водоотпорен Електрични Кукла Најдобар Подарок Играчка за

DEN 237.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е слатка и компактен кукла која е совршен за капење, пливање, плажа, езеро или каква било вода забава!.Најдобрите подароци за децата во Божиќ Ден, Роденден, Децата Ден, итн.Играчка е погодна за топла отворено лето, а семејството време, или во кој било ден од бања, туш, океанот, плажа, итн.Тоа навистина плива во када или во базен и плива во базен.Оваа кукла може да се движи неговите екстремитети.Пакетот вклучува костим за капење, очила, кукла.Вода Забава Базен За Водоотпорен Електрични Кукла Најдобар Подарок Играчка За Children Introduction : Продавачот препорачуваме возраст : 3-14 години old Material : безбедност plastic This кукла може да се движи неговата joints Plug во батеријата и ќе може да се симулира пливање во water This играчка да може ефективно да се развие детските емоции, визија и intelligence Best подароци за децата во Божиќ Ден, Роденден, Децата Ден, итн.Производ големина : 15.5x10x5.5 CMpacking : 1 XElectric Кукла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат