• Новак
OldPAPA Бебе Бања Играчки - Меур Машина Када Играчки за Деца Пеат Заедно Бања Меур Машина за Деца Детска Бања Играчки, 3 Силна Вшмукување Чаши (Зелен)

OldPAPA Бебе Бања Играчки - Меур Машина Када Играчки за Деца Пеат Заедно Бања Меур Машина за Деца Детска Бања

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

♥ИМА ШАМПАНСКО BATHTIME : Вашето бебе ќе почне да гледа напред за преземање бања секоја вечер, благодарение на прекрасна музика и богат меурчиња донесува симпатична диносаурус меур машина. ♥ФИКСИРАН НА КАДАТА : Постојат три моќни вшмукување чаши на грбот, без разлика на било какви плочки, стакло, или ѕидови, тоа може да биде цврсто се апсорбира.Користете ја оваа симпатична бања меур машината на страната на кадата, и вашето бебе може да се добие совршен бања.Искуство. ♥БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа децата бања меур машина се направени од издржлив АБС материјал, со одлична цврстина и ' рѓа отпор.Без остри агли, агли и рабови, тој е безбеден за деца. ♥ВЛАГА-ДОКАЗ ИГРАЧКИ : водоотпорен На капакот на батеријата и водоотпорен лепило зад меур машина може да помогне да се задржи пеење и одржување на жуборот непроменети!Но, ве молам да не се удави него-малку диносаурус не е многу добар пливач!. ♥ВЕРОДОСТОЕН И СОВРШЕН ПОДАРОК : Вашите деца ќе го сакам foamy среќа што меур машини донесе до нив за време бања време.За да се осигура дека ќе се подеднакво сигурни во нашите бебе бања играчки, ако не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат веднаш.Деца играчки и бебешка када играчки треба да предизвика никакви дополнителни спорови меѓу зафатени родители!Без разлика каде ќе се одлучи да брод пена создателот, само избришете ѕидот и лепилото машината за тоа.На здрав вшмукување чаша, го задржува диносаурус во место.По приложување на бебето бања играчка.Материјал : ABS Пакет тежина : 420 грама/0.92 фунти Напојување : 2 АА батерии (не се вклучени) ве молиме Имајте на ум : 1. Тоа не е водоотпорен, ве молиме да не го стави во вода.Бидете сигурни дека млазницата е инсталиран правилно.Ако млазницата е инсталиран погрешно, воздушни меури ќе бидат погодени.Деца под 2.3 треба да се игра под надзор на возрасен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Guhao Бања Играчка Складирање Торба, Виси Бања Играчка Држачот за Бања Оркестарот, Автомобил Играчка Организатор

Тип : Играчки Организатор, Боја : Бела.Четири мрежа мрежа торба подарите четири куки.Материјал : направен

DEN 143.76