• Новак
AmazerBath Туш Мат Не Се Лизга Када Мат 35.5x16 Инчи, Голема Када за Капење Мат со Потрошувачка Дупки, Патентиран Бања Мат за Када со Големо Вшмукување Чаши, Машина Перат, Мек

AmazerBath Туш Мат Не Се Лизга Када Мат 35.5x16 Инчи, Голема Када за Капење Мат со Потрошувачка Дупки, Патентиран

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поголем вшмукување чаши - посилен стисок : Нашата Amazerbath туш мат не се лизга карактеристики 194 вшмукување чаши дека секој има 1-инчен дијаметар.На вшмукување чаши се поголеми од оние на другите када душеци, осигурувајќи дека бања мат за када има посилна вшмукување и стапови подобро.Не се лизга површина : Покрај cobblestone текстура на површината, ова не се лизга када мат, исто така, има хексагонална обрасци околу вшмукување чаши и користи екстра stiffeners за да се поврзете на вшмукување чаши.Овие додаде текстури им овозможат на када за капење мат со подобро да не се лизга перформанси.Стандардна големина и добра дренажа : Ова 35.5 x 16 инчи голема када мат не се лизга, може да се покрие должина на повеќето кади и 160 мозоци дупки се доволно за кади/слаби врнежи од одвод на вода надвор брзо.Одлично за кади и туш тезги дома, спортски сали, болници, хотели, и други живи објекти.Латекс-слободни и машина перат : се Направени од издржлив и безбедно материјал, оваа анти лизга туш мат е латекс-слободни.Тоа е, исто така, живи и нежни против кожата.Машина перат и лесно да се чисти.Само фрли не се лизга када мат во машина за перење и нека се исуши отпосле.Мазни и чисти површини само : Ова не се лизга када мат само придава на мазни и чисти површини и не се на текстура, tiled или не-мазни површини.Освен тоа, се обезбеди вшмукување купови на цврсто пред употреба за да се избегне паѓа.Бидете сигурни дека на површината е ослободен од нечистотии или масло, или може да предизвика лизгање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат