• Новак
Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци Дупка

Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латекс-бесплатно, BPA-free.Големина : 40x71 см/15.7x27.9, погоден за повеќето кади, возрасни и деца, може да го користат.Одлична дренажа дизајн : Постојат 98 дренажа дупки, кои може да се исцеди водата брзо и одржување на мат суви и чисти.Силна адсорпција : Постојат 112 вшмукување чаши на дното од туш мат во бањата, која има силна адсорпција сила.Предупредување : Поправат вшмукување чаша пред секоја употреба.Мат само може да биде прикачена на чиста, мазна површина.Не се погодни за текстура, tiled или мат површини.Не користите бања масло и се фрламе на бања мат, тоа може да предизвика лизгање.Карактеристики : Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латекс-бесплатно, BPA-free Големина : 40x71 см/15.7x27.9, погоден за повеќето кади, возрасни и деца, може да го користите Карактеристики : Постојат 112 вшмукување чаши на дното од туш мат во бањата, која има силна адсорпција сила.Постојат, исто така, 98 дренажа дупки, кои може да се исцеди водата брзо и одржување на мат суви и чисти Мерки на претпазливост : 1 : големината на производот е рачно мери, вистинската големина може да биде малку поинаков од мерена големина. 2 : осветлување на животната средина или на екранот проблем на мониторот ќе предизвика вистински боја да биде малку поинаков од слика да се прикаже. 3 : Поправат вшмукување чаша пред секоја употреба.Мат само може да биде прикачена на чиста, мазна површина.Не се погодни за текстура, tiled или мат површини.Не користите бања масло и се фрламе на бања мат, тоа може да предизвика лизгање.Пакет : 1 X Када Мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат