• Новак
Египетските Богови и Древните Египетски Хиероглифи Бања Туш Мат Када Дете Мат (14.7x26.9) со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки за Бања Тушеви, Када

Египетските Богови и Древните Египетски Хиероглифи Бања Туш Мат Када Дете Мат (14.7x26.9) со Вшмукување Чаши

DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка

✓Големина Материјал : ПВЦ; Големина : 15.7 инчи во ширина; 27.9 инчи во должина; Пакет Содржи : 1 x Бања Мат Како да се користи?Кадата мора да биде чиста,без било нечистотија,smudges,масла,за да се спречи паѓање,бидете сигурни дека вшмукување чаши е на недвижните пред да го користите во секое време.Лесно да се чисти,може да се исплакнете директно со вода откако ќе се користи,машина за миење на располагање,висат да се исуши.

Спецификацијата

Color:
Customized
Weight:
570g;
Material:
PVC;
Size:
15.7 inches in width; 27.9 inches in length;
Package Contain:
1 x Bath Mat
How to use? The bathtub must be clean,without any dirt,smudges,oils,to prevent falling,make sure the suction cups is immovable before use every time. Easy to clean,you can rinse directly with water after you used,machine-wash available,hang to air dry. :

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латексбесплатно, BPAfree.Г

DEN 671.76