• Новак
40 × 80 см Туш Мат, Нога Масажа Бања Мат, со Pumice Камен и Силна Вшмукување Чаша/Мозоци Дупки, Мека Бања Мат, Машина Перат Совршен Бања Душеци за Када, Туш и Тоалет

40 × 80 см Туш Мат, Нога Масажа Бања Мат, со Pumice Камен и Силна Вшмукување Чаша/Мозоци Дупки, Мека Бања Мат,

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви потреби, можете да контактирате со нас преку купувачот порака во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ★【 СО ПОТРОШУВАЧКА ДУПКА се ЛИЗГА БАЊА МАТ】:бања душеци за бања постојат повеќе дренажа дупки за да се олесни брз дренажа на вода дамки/дамки, брзо сушење, има многу добра дренажа перформанси, нема потреба да се грижите за стои вода, без влакна, нема остаток на сапун меурчиња, машина перат, лесно за чување и чистење бања душеци за бања (исплакнете туш када, мат и висат до тоа да се исуши, по употреба).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

cekay Бања Туш Мат со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки, Не се Лизга и BPA Латекс Слободни, Машина Перат, Еко-Пријателски,

Ние препорачуваме плакнење и сушење вашата бања мат периодично да се отстрани мазна и лизгава израстоц

DEN 312.00

Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латексбесплатно, BPAfree.Г

DEN 671.76

Yolife Бебе Не се Лизга Бања Мат, Деца Симпатична Бања Мат Бебе Када Мат Години Туш Када Душеци Против Пролизгување

Не користите бања масла може да предизвика лизгање 【Машина Перат】Слободни вашите раце 【Безбеден и Си

DEN 239.76