• Новак
Горила Зафат Када Мат и Када Претекување на Мозоци Маска, И во Јасна Боја, Бања Мат е Големината 35x16 и Машина Перат, Исцедете ги Покрие е машина за миење Садови Безбед

Горила Зафат Када Мат и Када Претекување на Мозоци Маска, И во Јасна Боја, Бања Мат е Големината 35x16 и Машина

DEN 498.96

Достапност
Достапно за нарачка

БАЊА ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) Премијата 35" x 16" Бања Мат и (1) Overflow Када Исцедете ги Покрие.И во Јасна боја.ИЗДРЖЛИВИ : бања мат карактеристики стотици вшмукување чаши кои помагаат да се задржи во место во вашата када, додека нашите мозоци се покријат карактеристики 12 силна вшмукување чаши што се создаде супер-тесни запечати над вашиот overflow мозоци.И двете се дизајнирани со висок квалитет на материјалите и направен да трае со години да дојде. /!ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : за да се Спречи Паѓа : Secure вшмукување чаши пред секоја употреба.Мат само ќе го прикачите на чиста, мазна површина.Не за употреба на текстура, tiled, или не-мазни површини.Не користите бања масла – може да предизвика лизгање.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Нашата бања душеци мерка 35" x 16" и нашите overflow исцедете ги покрие мерки 6" во дијаметар со 1.57" длабочина.И двете се совршена големина за повеќето стандардна големина кади.БАЊА ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) Премијата 35" x 16" Бања Мат и (1) Overflow Када Исцедете ги Покрие.И во Јасна боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

cekay Бања Туш Мат со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки, Не се Лизга и BPA Латекс Слободни, Машина Перат, Еко-Пријателски,

Ние препорачуваме плакнење и сушење вашата бања мат периодично да се отстрани мазна и лизгава израстоц�

DEN 312.00

Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латексбесплатно, BPAfree.Г

DEN 671.76

Yolife Бебе Не се Лизга Бања Мат, Деца Симпатична Бања Мат Бебе Када Мат Години Туш Када Душеци Против Пролизгување

Не користите бања масла може да предизвика лизгање 【Машина Перат】Слободни вашите раце 【Безбеден и Си

DEN 239.76