• Новак
Кит Када Мат 29.5X13.8 инчен Гума Бања Туш Када Мат Цртан филм Бања Туш Душеци со Вшмукување Чаши за Години Децата Бебе (Сина)

Кит Када Мат 29.5X13.8 инчен Гума Бања Туш Када Мат Цртан филм Бања Туш Душеци со Вшмукување Чаши за Години

DEN 354.00

Достапност
Достапно за нарачка

Надгради Материјал : Нашата бања туш мат за када е направен од високо-квалитет гумени материјал, постари лица и сите вашите семејства.Не е лесно да се деформира.Бања Мат : Оваа бања када мат за деца со 123 вшмукување чаши на дното дека може да биде цврсто прикачен на кадата и подот.Гума бања мат за туш помогне да се одржи на местото на мазни површини.Кит Дизајн : Гума бања мат за деца има единствена кит шема дизајн кои ќе го забавуваат вашето дете имагинација.Исто така, Туш мат за бебе ќе се привлечат вашите деца да се погледне на бои, наместо да се движат наоколу.Совршена Големина : Екстра долг и голем душеци што е доволно места за бебето или децата да седат на, големината е 30 x 14 инчи.Симпатична децата бања мат ги опфаќа повеќето од када.Одлично за домови, хотели, болници, помошно живеење објекти, спортски сали, сауни, бањи и тушеви.Предупредување Совети : Кит бања мат за када треба да биде само во прилог да се изедначи површината, не може да се користи за текстура када површина од вшмукување чаши нема да се одржи правилно.Карактеристики 1.Постои еден шраф тема дизајн на површината на симпатична децата бања мат. 2.Кадата мат е мека и удобна на нозете што е исклучителна, флексибилни и целосно еластична.Направи бања туш душеци лесно да уживаат во бања време. 3.Кога не ви се потребни туш мат за деца, вие само треба да го промовираме до или да го закачите на ѕид за складирање.Не треба многу простор.Описи Боја : Сина Облик : Кит Материјал : Мека Гума Вшмукување Чаши : 123 силна вшмукување чаши Големина : 29.5*13.8 инчен / 75*35 cm Пакет се Вклучуваат : 1* кит бања душеци за бања подот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

cekay Бања Туш Мат со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки, Не се Лизга и BPA Латекс Слободни, Машина Перат, Еко-Пријателски,

Ние препорачуваме плакнење и сушење вашата бања мат периодично да се отстрани мазна и лизгава израстоц�

DEN 312.00

Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латексбесплатно, BPAfree.Г

DEN 671.76