• Новак
LB ноќта на Вештерките Farmhouse Бања Мат Тиква Фенер Вештерка Шапка Бања Килими Трик или Лекување на Бања Мат,Мека Мемориска Пена 16x24 инчен

LB ноќта на Вештерките Farmhouse Бања Мат Тиква Фенер Вештерка Шапка Бања Килими Трик или Лекување на Бања

DEN 1176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лизга отпорни поддршка држи мат во место за безбедност.Големина на : 40*60СМ (16x24 инчен), мери и намалување на сите со рака можеби ќе има некоја случајна грешка,ве молиме да се разбере.Употреба : бања,дневна соба,затворен,отворено,скалило,кујна,дома decotative,автомобил нога мат,или хотел и така натаму.Ние пакет од укината поради ограничување на должината,таму ќе има брчки кога пристигна,два начини да се отстрани,1)стави тешки предмети врз него за повеќе од 24 часа 2)впие водата,не присилува надвор, а потоа ставете го во сув и вентилирани место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бања Душеци Апстракт Сина Печатење Силна Адсорпција Бања Туш Против Пролизгување Мат со Вшмукување Чаша и Мозоци

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латексбесплатно, BPAfree.Г

DEN 671.76