• Новак
Бамбус Бања Мат Бања Тркач на Долги Големи Килими Кат Дрво Туш Кадата Водоотпорен Не се Лизга Додатоци 16x48 Инчен Лесно да се Чисти, Природни, 1 компјутер

Бамбус Бања Мат Бања Тркач на Долги Големи Килими Кат Дрво Туш Кадата Водоотпорен Не се Лизга Додатоци 16x48

DEN 1079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Бања душеци направени од бамбус се специјално третирани за да бидат безбедни и еколошки.Против Пролизгување на Силиконски Поддршка : На дното на бамбус бања килим е направен од висок квалитет со силиконска материјал за да се спречи мат од менувањето и лизгање, заштита на вас и семејството, безбедно и пријатно.Туш мат може цврсто контрола на сите видови на подови, вклучувајќи плочи и дрво.Три бои да се избере и решетки дизајн : да Донесе природни и модерен акцент на која било област во рамките на домот.Свитлива и Спаси вашиот простор : Отворен кампување патување е лесно да се носат, може да се стави тоа во вашата торба или во автомобил.Исто така, на бамбус мат може да се користи во купатило, кујна, дневна соба, спална соба, вратата, патио, покрај базенот, отворен кампување, плажа, под скара, патио, косење и слично.За кампување тушеви или на песок и трева; одлични бања додатоци.Долготрајни и Лесно да се чисти : На бамбус када мат со користење на современа опрема за обработка и производство, висока температура на стерилизација со пареа, непријатност, посебно carbonization за зајакнување на цврстината, со голема сила, добра цврстина, без пукнатини, нема распаѓање.Направени од бамбус се специјално третирани за да бидат безбедни и еколошки.На бамбус мат може да се користи во купатило, кујна, дневна соба, спална соба, вратата, патио, покрај базенот, отворен кампување, плажа, под скара, патио, косење и слично.За кампување тушеви или на песок и трева.Донесе природни и модерен акцент на која било област во рамките на домот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат