• Новак
Бања Душеци за Бања Сјаат Четка Потези Lt Розово Злато Diatomaceous Земјата Не се Лизга Абсорбента Bathmat за Подови Бања Туш Мат 24X16 Инчи

Бања Душеци за Бања Сјаат Четка Потези Lt Розово Злато Diatomaceous Земјата Не се Лизга Абсорбента Bathmat

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

➤ Изработени од еко-пријателски diatoms како суровини. ➤ Супер адсорпција и брзо сушење способност.(60x39x1 см / 23.6x15.3x0.4 in). ➤ Употреба : кујна, бања страна, мијалник и лични базен и др. ➤ Лесно да се чисти со вода, влажна крпа и употреба sandpaper. ➤ Убаво декорација.П : Што е Дијатомит Земјата Мат?A : Природни дијатомит земјата бања мат е полн со ситни пори и премини добра absorptive способност.Тоа се појавува како компактен и тврд камен плоча / штица, па тоа е сосема здрав и не се скрши лесно.* ПРЕДНОСТ *❤ Супер absorbency, Удобно чувство на допир, и Брзо сушење.❤ Поздрав и Лесно да се чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат