• Новак
Xuanmuque Не се Лизга Крои Туш Када, Мат, Шупливи Квадратни Туш Мат за Бања, Анти-Капка Бања Прибор, 12 x 12, Сина

Xuanmuque Не се Лизга Крои Туш Када, Мат, Шупливи Квадратни Туш Мат за Бања, Анти-Капка Бања Прибор, 12 x 12,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】Нашата бања мат е направен од ПВЦ материјал, силни и издржливи, можете да го користите за долго време отколку што мислите. 【Не е Лесно да се Деформирани】Нашите туш мат може да биде свиткана произволно, меки и еластични.Безбедно да се користи.Па може да се превиткајте го за складирање без преземањето на просторот. 【Брза Дренажа】На bathmat исполнет со потрошувачка дупки и на јазот помеѓу земјата и бања мат може да помогне да се исцеди водата брзо, потрошувачка без да остават нечистотија.Тоа исто така може да спречи метри од директно допирање на земјата и фаќање на ладно. 【Персоналните DIY】Нашата бања мат може да се намали, можете да ја исечете и splice нив според вашите потреби.Исто така можете да купите различни бои за колокација. 【Пакет Вклучуваат】1 × bathmat.Ако ви треба повеќе парчиња bathmats за спојување, ќе треба да се купи повеќе од еден.Feature1.Произволни виткање и лошиот да се деформира кога укината.Вие исто така може да се прилагоди на тоа, според вашиот needs2. Исполнет со потрошувачка дупки и на јазот помеѓу земјата и бања мат може да помогне да се исцеди водата брзо.Тоа исто така може да спречи метри од директно допирање на земјата и фаќање на ладно. 3.Еластични, можете да го користите за долго време.Може да се стави го во купатило, кујна, исто така, може да се користи на базен.Спецификации Материјал : ПВЦ Материјал, Големина : 12 × 12 инчен Облик : Rectangle Precautions : 1. Пакет вклучуваат само еден дел од мат, Ако треба да splice и комбинираат, ќе треба да се купи повеќе.2.Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3.Поради прирачник за мерење, големината може да има некои грешки.4.Само исплакнете со вода за чистење на bathmat, а потоа да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат