• Новак
Бања Бања Мат Удобно Оригинални Луксузни Машина Перат Не се Лизга Водата Абсорбента Брз Сува патосници, за Када, Туш и Када, Соба (Боја : Беж, Големина : 90 x 130cm)

Бања Бања Мат Удобно Оригинални Луксузни Машина Перат Не се Лизга Водата Абсорбента Брз Сува патосници, за

DEN 2024.16

Достапност
Достапно за нарачка

Не му наштети на подот.МАШИНА ПЕРАТ & NON-ПРОЛЕВАЊЕ : Со премиум влакна заклучување технологија, секое влакно е цврсто прикачен на подлога, така што бања мат ќе не фрли во текот на користење или за перење.Ако доцните или ако тоа влијае на вашата нормална, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде оценка, подготвени да се направи компензација за вас.Ова го прави тоа поздраво и побезбедно при правењето на Жанила бања килими рамномерно обоени и меки.ЧУВАЈТЕ ГО СУВ : Кога жанила влакна се натопени, тоа може брзо да апсорбираат вода без чувство на влажна и задржи за да се исуши.ЗА USBath Килими Траен бања Мат кои имаат одличен квалитет на неверојатна вредност.Ние обезбеди логистика осигурување за секој авто-дадени цел.За да се подобри искуството, ние треба да се оди низ ригорозни тестирање за да се постигне најдобар корисничко искуство, со оглед на сите детали за производот и се надевам дека ќе се направи предлози, ние ќе ви обезбедиме со решение веднаш.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : професионални против пролизгување тест на дното, против пролизгување поддршка може цврсто да се поправи бања мат во место, се безбедни за употреба, ве молиме да подот е рамен и сува.На задебелена бања мат брзо ќе се апсорбира влага во влажни нозе по туш или када, и заклучување на влага во тепих да ги задржи нозете суво и топло.навистина лесно да се справи и да се грижи за.INTIMATEEven ако помине стандард вратите прозорецот, вие се уште можете да побара замена/наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат