• Новак
Kleine Wolke Казабланка Туш За Безбедност На Мат

Kleine Wolke Казабланка Туш За Безбедност На Мат

DEN 528.00

Достапност
Достапно за нарачка

Машина перат до 40 степени.Комбинација на удобност и безбедност.Материјал : 100% гума.Опис на производот Корисни туш мат, заоблени, 53 x 53 cm.Машина перат до 40 degreesbination на удобност и безбедност.Материјал : 100% гума.Сет Содржи : 1 x Туш безбедност мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат