• Новак
Бања & Туш Земи Барови, Бања Силна Вакуум Вшмукување Чаша се Справи со Анти-Лизга Поддршка Помагање Земи Бар за Стари лица за Безбедност на Парапет (Боја : Бела)

Бања & Туш Земи Барови, Бања Силна Вакуум Вшмукување Чаша се Справи со Анти-Лизга Поддршка Помагање Земи Бар

DEN 787.20

Достапност
Достапно за нарачка

* Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите супер-зафат вшмукување првенства во место.Тоа е совршен за бања, туш, веднаш до тоалет, во близина на скалите, или покрај стол. * Инсталира само во секунди со ставање на тоа на површината и туркање на безбедноста заклучување switch. * Две Вшмукување костец обезбеди здрав поддршка.Костец да било мазна површина во секунди. * Нема дупчење и без одредување на потребни.Нема да го оштети ѕидови.Обезбедува помош и додаде безбедност. * Може да биде лесно отстранети и се преместени.Repositions лесно било каде, било агол.Да се отстрани, едноставно флип до табовите.Спецификација : Материјал : ABSColor : Како слики shown Size : Прибл.29.4 x 9.6 x 8cm Package Вклучува : 1 * Морон се Справи.

Спецификацијата

Material:
Color:
As the pictures shown :
Size:
Approx.29.4 x 9.6 x 8cm :
Package Includes:
1 * Sucker Handle :

Со стоката дадена додека купуваат