• Новак
Sunlucky Bbay Бања Безбедност Стакло Капи, Прилагодлив Водоотпорен Еластична Туш Капа за Тушеви, Капење, Косата се Намали, Базен, Плажа, Години (Жолт)

Sunlucky Bbay Бања Безбедност Стакло Капи, Прилагодлив Водоотпорен Еластична Туш Капа за Тушеви, Капење, Косата

DEN 201.36

Достапност
Достапно за нарачка

7-15 DAYS. 【Олесни капење време】 Капење на вашето дете за полесно и имаат забавно искуство!Уживајте шампон смешно меур на својата коса!Ова ќе помогне да се елиминира вашето дете ризици кон водата фобија, инфекции на увото и сува зуеја, и блок шампон и вода да влезат во ушите , очите или устата. 【Лесно Да се Чисти За Било каква Употреба】не апсорбира вода, лесен за чистење, само користење на вода за да се измиете.Никогаш не грижи се за постојано замена на вашето дете бања стакло поради слабиот квалитет или несоодветни големини.Исто така, совршен за губење на кастрење, сечење и обликување, како и. 【Прилагодлива Големина】ИЗВЕСТУВАЊЕ!Ве молиме мерка на вашето бебе глава на обемот пред купување, тоа се вклопува во главата Обемот 32x28cm (прилагодливи) за 2-10 година е децата да го користат со 4 прилагодливи сврзувачки елементи на ззп. 【Преносни За Било каква Употреба】Само мулти виткање по волја и врши за сите активности.Работи одлично за внатрешна и надворешна употреба. 【Безбедно Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет премиум материјалот што е многу светлина и оттука ветувања набитост и издржливост, погодна за девојки, момчиња, бебиња, години и деца, како и.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Besokuse Бебе Туш Силиконска Капа за Капење Шапка, Прилагодлив Туш Капа Деца, Доенчиња Мека Заштита Шапка Безбедност

Прилагодливи Дизајн : туш капа се смета за прилагодлива големина според шефот форма (погоден за 15 до 24 ин

DEN 239.76