• Новак
Издолжени Тапа Extender, Поздравниот-Доказ Миењето Уред за Бебе Децата, Домаќинството Вода-Спасување Бања Прибор(Сив)

Издолжени Тапа Extender, Поздравниот-Доказ Миењето Уред за Бебе Децата, Домаќинството Вода-Спасување Бања Прибор(Сив)

DEN 262.80

Достапност
Достапно за нарачка

Заштита на животната средина материјал, Тесни главниот картичка чешми.Инсталацијата е едноставна, само поставете дупка во славина.Го стимулира децата миењето интерес.Материја : Силикони.Пакет се Вклучени : 1 x Тапа Extender.Материја : Silicone Package се Вклучени : 1 x Тапа Extender Size : 14.5*10cm Type : Тапа Extender Color : беж,розова,gray Features : Инсталацијата е едноставна, само поставете дупка во faucet Tight главниот картичка taps Environmental заштита material Stimulate на децата миењето interest Notes : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Besokuse Бебе Туш Силиконска Капа за Капење Шапка, Прилагодлив Туш Капа Деца, Доенчиња Мека Заштита Шапка Безбедност

Прилагодливи Дизајн : туш капа се смета за прилагодлива големина според шефот форма (погоден за 15 до 24 ин

DEN 239.76